Korres After Sun Pleťový krém po opalování s jogurtem, 40 ml

Korres After Sun Pleťový krém po opalování s jogurtem, 40 ml

Zklidňující a chladivý gelový krém s dlouhotrvajícím hydratačním účinkem pro docílení svěžího a komfortního pocitu. Krém uklidňuje pokožku a podporuje regeneraci kůže nadměrně vystavené slunečnímu záření.
590 Kč včetně DPH
Kód zboží:
K0600079
Značka:
KORRES
Popis
Zklidňující a chladivý gelový krém s dlouhotrvajícím hydratačním účinkem pro docílení svěžího a komfortního pocitu. Krém uklidňuje pokožku a podporuje regeneraci kůže nadměrně vystavené slunečnímu záření. Přípravek lze používat na pleť, nejen po slunění, ale také pro zlepšení její hydratace a k redukci známek stresu či únavy. Krém navíc pleť chrání před volnými radikály, díky vysokému obsahu antioxidantů. Pravý řecký jogurt je přírodním zdrojem laktózy, bílkovin, minerálů a vitamínů a udržuje hydrataci ve svrchních vrstvách pleti a okamžitě tlumí zarudnutí způsobené slunečním zářením. Extrakt z Aloe obohacený o přírodní polysacharidy, zajišťují dlouhodobou hydrataci. Extrakt z lékořice má zklidňující a protizánětlivé účinky. Je bohatý na minerály a antioxidanty (vápník, fosfor, draslík, zinek, vitamíny A, E, D, B2 a B12), které mají antioxidační vlastnosti a poskytují úlevu od podrážděné pokožky. Výtažky z vrby a pšenice v kombinaci s bisabololem získávaným z heřmánku mají výrazné protizánětlivé a antimikrobiální účinky. Přírodní vitamín E navíc dodává hydrataci a pokožku vyživuje.
Použití: Aplikujte na obličej a krk. Vyhněte se očnímu okolí. Ideální po slunění. Pro docílení maximálního chladivého účinku skladujte přípravek v chladu.

Obsah: 40 ml
Dermatologicky testováno
Neobsahuje minerální oleje, silikony, propylenglycol, etanolamin
Obohacený o aktivní přírodní výtažky
Nekomedonní
Voděodolné
Obsahuje pravý jogurt