Korres Fragrance Showergel Velvet Orris sprchový gel s parfemací irisu, 250 ml

Korres Fragrance Showergel Velvet Orris sprchový gel s parfemací irisu, 250 ml

Hydratační parfemovaný krémový sprchový gel pro ženy má výrazné dlouhotrvající hydratační účinky. Pšeničné proteiny vytváří na pokožce ochranný film, který udržuje její přirozenou vlhkost.
265 Kč včetně DPH
Kód zboží:
K0200423
Značka:
KORRES
Popis
Hydratační parfemovaný krémový sprchový gel pro ženy má výrazné dlouhotrvající hydratační účinky. Pšeničné proteiny vytváří na pokožce ochranný film, který udržuje její přirozenou vlhkost. Aktivní Aloe®, bohatá na vitamíny C, E a zinek, posiluje obranyschopnost pokožky, navíc stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu a napomáhá redukovat viditelné známky stárnutí. Sprchové gely jsou vhodné pro každodenní použití.VELVET ORRIS / FIALKA / BÍLÝ PEPŘ

Elegantně jemný a mystický olej získávaný z kořene Irisu, jedné z nejcennějších přírodních ingrediencí, má výraznou vůni, která se časem stupňuje a v průběhu tří let dosahuje svého vrcholu. Jemné květy fialky s jejich dřevitou květinovou vůní jsou symbolem romantiky a dodávají sladký pudrový tón. Bílý pepř má jemnější chuť, ale za to výraznější aroma s ostrou, kořenitou nuancí.

Obsah: 250 ml.