KORRES Little Shampoo Sunflower & Mountain Tea - šampon pro barvené vlasy se slunečnicí a řeckým horským čajem (cestovní balení), 40ml

KORRES Little Shampoo Sunflower & Mountain Tea - šampon pro barvené vlasy se slunečnicí a řeckým horským čajem (cestovní balení), 40ml

Šampon pro barvené a chemicky ošetřené vlasy obsahuje speciální ingredience, které poskytují hloubkovou hydrataci a kompletní vyživení, ale zároveň jsou šetrné jak k vlasům, tak i k vlasové pokožce.
80 Kč včetně DPH
Kód zboží:
K1000397
Značka:
KORRES
Popis
Šampon pro barvené a chemicky ošetřené vlasy obsahuje speciální ingredience, které poskytují hloubkovou hydrataci a kompletní vyživení, ale zároveň jsou šetrné jak k vlasům, tak i k vlasové pokožce. Obsažený bioaktivní komplex sacharidů a aminokyselin posiluje přirozenou obranyschopnost vlasové pokožky, chrání ji před podrážděním (lupy, svědění atd.) a podporuje zdravý růst vlasů. Vitamin B3 a B5 zvyšují nejen lesk a pružnost vlasů, ale chrání vlasy před mechanickým poškozením a obecně zlepšují odolnost proti nepříznivým vnějším vlivům.
Slunečnice a řecký horský čaj jsou navíc zdrojem polyfenolů, které vlasy chrání před ztrátou barvy při častém mytí, před poškozením stylingovými přípravky a slunečním zářením.
Použití: Aplikujte do vlhkých vlasů, jemně vmasírujte, poté opláchněte vodou a stejný postup ještě jednou zopakujte. Doporučujeme kombinovat s KORRES kondicionérem a intenzivní vlasovou maskou pro barvené vlasy. KORRES šampony jsou obohaceny o bioaktivní komplex sacharidů a aminokyselin, které posilují přirozenou obranyschopnost vlasové pokožky a podporují zdravý růst vlasů.

Obsahuje: 40 ml
DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO
NEOBSAHUJE SILIKONY, MINERÁLNÍ OLEJE, PROPYLEN GLYCOL, ETANOLAMINE