KORRES šampon a kondicionér pro suché a poškozené vlasy, mandle a lněné semínko - výhodný set 1 + 1 zdarma

KORRES šampon a kondicionér pro suché a poškozené vlasy, mandle a lněné semínko - výhodný set 1 + 1 zdarma

Výhodná sada šamponu a kondicionéru přírodní kosmetiky KORRES. Za cenu kondicionéru získáte šampon zcela zdarma.

Šampon a kondicionér s mandlí a lněným semínkem intenzivně vyživují suché vlasy, zabraňují jejich lámání a třepení konečků. Navíc vlasy hloubkově vyživují, obnovují jejich strukturu a usnadňují styling.
320 Kč včetně DPH
Kód zboží:
K21005466
Značka:
KORRES
Popis

Výhodná sada - KORRES šampon a kondicionér pro suché a poškozené vlasy, mandle a lněné semínko


Jemný šampon intenzivně vyživuje suché vlasy, zabraňuje jejich poškození a třepení konečků. Aktivní extrakty z mandle a lnu jsou bohaté na hydratační a restrukturalizační látky, které chrání vlasy při častém vysoušení a usnadňují finální vlasový styling. KORRES šampony jsou obohaceny o bioaktivní komplex sacharidů a aminokyselin, které posilují přirozenou obranyschopnost vlasové pokožky a podporují zdravý růst vlasů.

Použití: Aplikujte do vlhkých vlasů, jemně vmasírujte, poté opláchněte vodou a stejný postup ještě jednou zopakujte.

Obsah: 250 ml


Kondicionér pro suché a poškozené vlasy, mandle a lněné semínko obsahuje přírodní výtažek z mandlí, který dodává suchým a poškozeným vlasům potřebnou výživu. Díky extraktu z lněného semínka obnovuje strukturu vlasů a zanechává vlasy hladké a usnadňuje jejich finální styling. Brání krepatění a nežádoucímu vlnění vlasů.

Použití: Aplikujte po umytí šampónem do vlhkých vlasů a jemně vmasírujte. Kondicionér nechte působit 2 minuty a poté vlasy opláchněte.

Obsah: 200 ml