KORRES Wild Rose 24h - rozjasňující krém pro mastnou a smíšenou pleť s divokou růží, 40 ml

KORRES Wild Rose 24h - rozjasňující krém pro mastnou a smíšenou pleť s divokou růží, 40 ml

Hydratační krém redukuje jemné vrásky, sjednocuje barevný tón pleti, rozjasňuje ji a dodává jí přirozeně svěží vzhled. Navíc absorbuje přebytečný maz a dodává obličeji matný vzhled.
Produkt již není v nabídce
Kód zboží:
k0100293
Značka:
KORRES
Popis
24 hodinový hydratační rozjasňující krém pro mastnou až smíšenou pleť s olejem z divoké růže je přírodním zdrojem vitamínu C. Má prokazatelnou schopnost redukovat jemné vrásky a barevné nedokonalosti pleti. Dodává pleti svěží vzhled a jas.

Aktivní látky v denním krému KORRES Wild Rose:

  • Olej z divoké růže je přírodní zdroj vitamínu C, který má výraznou schopnost redukovat jemné vrásky a sjednocovat barevné nedokonalosti pleti, rozjasňuje pleť a dodává jí svěží vzhled. Je bohatý na kyselinu linolovou a linolenovou, které mají prokazatelné hydratační, hojivé a zvláčňující účinky. Vytváří a obnovují na povrchu pleti ochranný lipidový film, čímž pomáhají regeneraci pleti a zlepšují její vzhled a texturu.
  • Extrakt z kořenů exotické rostliny imperáty válcovité (lalang neboli Red Baron) je bohatý na draslík. Reguluje vnitřní rovnováhu v buňkách, pomáhá udržet vodu v epidermis a zajišťuje tak 24 hodinovou hydrataci.
  • Vitamín C má prokazatelné regenerační účinky, působí proti barevným nedokonalostem, rozjasňuje pleť a vyhlazuje jemné vrásky.
  • Derivát získávaný z oddenku kurkumy je silný antioxidant a blokuje enzym podporující syntézu melaninu, čímž pomáhá vyrovnávat barevný tón pleti a zabraňuje vzniku nerovnoměrných pigmentací.
  • Extrakt z kůry vrby bílé je přirozeným zdrojem kyseliny salicylové, jenž dodává pleti svěží vzhled díky mikroexfoliačním účinkům. Navíc pomáhá odstraňovat staré odumřelé buňky a podporuje tvorbu nových.
  • Nízkomolekulární kyselina hyaluronová podporuje syntézu kolagenu a tím bojuje proti stárnutí pleti.
  • Výtažek z kukuřice absorbuje přebytečný maz a dodává pleti matný vzhled.
  • Neobsahuje minerální oleje, silikony, propylen glykol, etanolamin.

Použití: Po vyčištění pleti naneste krém na pleť, vyhněte se oblasti kolem očí.

Dermatologicky testováno.
Obsah: 40 ml