KORRES Wild Rose - regenerační noční péče, 40 ml

KORRES Wild Rose - regenerační noční péče, 40 ml

Speciální péče dodává pleti intenzivní hydrataci a rozjasnění během spánku. Navíc sjednocuje barevný tón pleti a pomáhá odstraňovat pigmentové skvrny.
750 Kč včetně DPH
Kód zboží:
K0100310
Značka:
KORRES
Popis
Regenerační noční péče KORRES Wild Rose:

  • obnovuje pleť a zároveň ji intenzivně hydratuje během spánku
  • sjednocuje tón pleti a pomáhá odstraňovat pigmentové skvrny
  • zlepšuje celkovou kvalitu pleti a dodává jí jas
  • 95% obsahu tvoří přírodní složky

Regenerační noční péče Korres Wild Rose je průlomem v péči o pleť během s pánku, která se vyrovná profesionálnímu ošetření v kosmetickém salonu. Den za dnem, týden po týdnu se ošetřovaná pleť zlepšuje a vyrovnává se její barevný tón. Po 14 dnech je pleť výrazně zářivější a mladistvější. Lehká nadýchaná textura se krásně vstřebává a pracuje během noci, kdy má pleť největší schopnost regenerace. Po probuzení je pleť jemná a hladká. Pomáhá řešit viditelné známky předčasného stárnutí způsobené sluncem a nepříznivými vnějšími vlivy, poskytuje také silnou antioxidační ochranu.

Péče je vhodná pro všechny typy pleti.

Aktivní látky obsažené v regenerační noční péči Korres Wild Rose:

  • Sjednocení barevného tónu pleti: Antioxidační látka získávaná z kořene kurkumy bojuje proti volným radikálům a vyrovnává barevné nedokonalosti.
  • Rozjasnění pleti: Vitamín C, v jeho stabilní a nedráždivé formě, je vhodný i pro citlivé typy pleti. Vykazuje významný účinek na redukci barevných nedokonalostí, vyhlazuje vrásky, ale také rozjasňuje pleť a dodává ji mladistvý vzhled.
  • Antioxidační účinky: Olej z růžových šípků je přírodním zdrojem vitamínu C, který významným způsobem vyhlazuje jemné vrásky a vyrovnává barevný tón pleti. Zároveň dodává pleti jas a celkově ji omlazuje a rozjasňuje.
  • Hydratace: Nízkomolekulární kyselina hyaluronová snadno proniká do kůže, obnovuje epidermis a zabraňuje tvorbě vrásek zvýšením syntézy kolagenu v kožním vazivu. Speciální komplex vosků jojoby, mimózy a slunečnice hydratují a vyživují pleť vytvořením hladkého a jemného ochranného filmu na povrchu pleti, který chrání pleť před dehydratací.

Regenerační noční péče KORRES Wild Rose prošla rozsáhlým in vivo klinickým testováním:
Po jedné aplikaci:
97 % žen zaznamenalo zlepšení textury pleti
Po dvou týdnech používání:
100% žen zaznamenalo zlepšení hydratace pleti
100% žen zaznamenalo viditelnou redukci vrásek
97% žen zaznamenalo rozjasnění pleti


Obsah 40 ml