Korres Wild Rose - rozjasňující a vyživující pleťový olej s divokou růží, 30 ml

Korres Wild Rose - rozjasňující a vyživující pleťový olej s divokou růží, 30 ml

Narozeninová edice vysoce ceněného pleťového oleje s okvětními lístky růže, je zatím poslední novinkou v rámci linie produktů Wild Rose.
1 150 Kč včetně DPH
Kód zboží:
K0100449
Značka:
KORRES
Popis
Narozeninová edice vysoce ceněného pleťového oleje s okvětními lístky růže, je zatím poslední novinkou v rámci linie produktů Wild Rose. Jeho unikátní rozjasňující efekt je založen na oleji z divoké růže, zejména díky vysoké koncentraci vitamínu C - která je až 9krát vyšší než v pomerančové šťávě – vyhlazuje jemné vrásky a pigmentové skvrny. Přitom značně zlepšuje strukturu svrchní vrstvy pleti.

Korres Wild Rose Oil je vysoce koncentrovaný pleťový olej, jehož formule je tvořena z 94,5% přírodními složkami, pomáhá velmi intenzivně pleť rozjasňovat a sjednocuje její bavený tón. Zároveň pleť zjemňuje a dodává jí svěží mladistvý vzhled.
Olej má nemastnou a rychle absorbující texturu. Jeho účinky jsou posíleny stabilizovaným Super C. V této podobě je pleť schopna vstřebat desetkrát více vitamínu C, než v jeho běžné formě a tím maximalizuje rozjasňující efekt.
Klinické studie (in vitro) pro SUPER C potvrzují jeho účinek na regulaci faktorů, které ovlivňují jednotný tón pleti.

Působí ve třech úrovních: rozjasňuje, hydratuje a působí jako antioxidant.
Olej je také bohatý na esenciální mastné kyseliny a je silným zdrojem antioxidantů, které výrazně podporují hydrataci, redukují jemné vrásky a kožní zabarvení.
Rozjasnění jako hlavní benefit kombinuje s dalšími přírodními látkami a společně pleť hydratují, hloubkově vyživují a chrání.
Mezi tyto látky patří:
- meruňkový a slunečnicový olej
- provitamín B5, který zvyšuje stupeň hydratace
- antioxidační extrakty z rostliny Mochyně hranaté

Použití: Po vyčistění pleti jemně vmasírujte pár kapek oleje na obličej a krk, vyhněte se oblasti kolem očí. Můžete dle potřeby použít samostatně či následně nanést pleťový krém.
Nanášejte v množství přiměřeném potřebám a typu plet, přebytečný olej z pleti odsajte odličovacím tamponem.

Obash: 30 ml.
Dermatologicky testováno.

NEOBSAHUJE MINERÁLNÍ OLEJE, SILIKON, PROPYLEN GLYKOL, ETANOLAMIN

KLINICKÉ STUDIE:
100% žen zaznamenalo:
- lepší úroveň hydratace
- hloubkovou výživu pleti
- zlepšení textury pleti
- hladší pleť
78% žen zaznamenalo sjednocení barevného tónu pleti během dvou týdnů
97% žen zaznamenalo zdravější, vitálnější a mladistvější vzhled pleti během dvou týdnů

ROZJASNĚNÍ:
OLEJ Z DIVOKÉ RŮŽE
Olej z divoké růže lisovaný z vyzrálých semen oranžovo-červené barvy s vysokou koncentrací vitamínu C sbíraných až po odkvětu. Olej z divoké růže je velmi bohatý na mastné kyseliny omega 3,6 a 9 a vitamín A. Vyhlazuje jemné vrásky, barevné nedokonalosti pleti a napomáhá rovnoměrné distribuci melaninu. Pleť rozzáří a působí jako silný antioxidant. Pleť vyživí a zjemní.
STABILIZOVANÝ VITAMÍN “SUPER C”
Specifická forma vitamínu C – tzv. SUPER C – zvyšuje schopnost pleti absorbovat vitamin C až 10krát, což maximalizuje rozjasňující účinek. V oleji rozpustný vitamin C účinněji pomáhá pleť rozjasnit a sjednotit barevný tón pleti. Poskytuje též ochranu proti volným radikálům a ÚV záření. Podporuje také tvorbu kolagenu, čímž pomáhá vyhlazovat jemné vrásky a zvyšuje elasticitu pleti.

HYDRATACE:
MERUŇKOVÝ OLEJ
Ideální pro citlivou pokožku, obsahuje vitamin A, C a E s antioxidačními účinky. Významně hydratují, zjemňují a zklidňují podrážděnou pleť.
SLUNEČNICOVÝ OLEJ
Bohatý na omega3 mastné kyseliny. Působí jako antioxidant, pleť zjemňuje a zlepšuje její strukturu.
OLIVOVÝ OLEJ
Má silný dlouhotrvající vyživující a hydratační účinek. Obsahuje fytosteroly, které posilují lipidovou vrstvu.
PROVITAMÍN B5
Významný hydratační faktor, zjemňuje pleť a zlepšuje její strukturu.

ANTIOXIDANT:
EXTRAKT Z MOCHYNĚ HRANATÉ
Hlavní účinná látka proti projevům tzv. photoaging (stárnutí pleti kvůli účinkům slunečního záření). Chrání proti infračervenému a tepelnému záření, podporuje proces obnovy kolagenových vláken. Tím zlepšuje elasticitu pleti a redukci vrásek. Působí jako štít, který chrání před ztrátou hydratace a udržuje optimální úroveň hydratace. Pomáhá sjednocení barevného tónu pleti a rozzáří ji.
BISABOLOL & ZÁZVOROVÝ EXTRAKT
Synergické působení těchto složek, které přirozeně chrání pokožku před podrážděním, redukuje zarudnutí. Chrání před látkami znečisťujícími ovzduší, změnami teplot a slunečním zářením.