KORRES Black Pine 3D dárková mini sada

KORRES Black Pine 3D dárková mini sada

Dárková sada obsahuje tři krémy z řady Black Pine 3D, které prokazatelně pomáhají zvyšovat elasticitu pleti, redukují tvorbu vrásek a zpevňují kontury obličeje.
Produkt již není v nabídce
Kód zboží:
K1501511
Značka:
KORRES
Popis
Dárková sada obsahuje cestovní (16 ml) balení tří krémů - denního, nočního a očního. Řada produktů KORRES Black Pine 3D:

  • má rekonturační, zpevňující a vyživující účinky
  • obsahuje průlomový komplex látek (polyfenoly z černé borovice, přírodní derivát hexapeptid 11, výtažek z plamatky zelné a ovesné polysacharidy) účinných pro obnovu pleti
  • pomáhá zlepšovat pružnost pokožky
  • redukuje tvorbu vrásek
  • zpevňuje kontury obličeje

Řada produktů KORRES BLACK PINE 3D

KORRES provedl vědecký průlom v oblasti antiagingu! Klíčovou roli v něm hraje struktura a funkce elastinu v pleti. Nová kolekce BLACK PINE 3D obsahuje inovativní ElastiLift-3D™ komplex, který přírodní cestou bojuje proti projevům stárnutí pleti tím, že posiluje elastin v jeho jádru.

Komplex ElastiLift-3D™ je složený z přírodních látek, které prokázaly výjimečný účinek na funkci elastinu a zároveň mají schopnost zdvojnásobit elasticitu epidermálních buněk. ElastiLift-3D™ má jedinečnou sílu aktivovat účinek LOXL enzymu a byla u něj klinicky prokázána účinnost při zpevňování kontur obličeje, obnově pružnosti pleti, zlepšení její pevnosti a odolnosti a také schopnost bojovat proti vráskám.

Může obsahovat stopy lepku a ořechů. Dermatologicky testováno.

Více informací o denním krému zde:
http://bit.ly/KorresBlackPineDenniKrem

Více informací o nočním krému zde:
http://bit.ly/KorresBlackPineNocniKrem

Více informací o očním krému zde:
http://bit.ly/KorresBlackPineOcniKrem