KORRES Black Pine - zpevňující a liftingový noční krém s výtažkem z černé borovice (cestovní balení), 16 ml

KORRES Black Pine - zpevňující a liftingový noční krém s výtažkem z černé borovice (cestovní balení), 16 ml

Výživný noční krém s výtažkem z borovice černé obohacený o nenasycené mastné kyseliny pomáhá zpevnit kontury obličeje a zabraňuje tvorbě vrásek, chrání kolagenová a elastinová vlákna.
Produkt již není v nabídce
Kód zboží:
K1000368
Značka:
KORRES
Popis
Výživný noční krém s výtažkem z borovice černé obohacený o nenasycené mastné kyseliny pomáhá zpevnit kontury obličeje a zabraňuje tvorbě vrásek, chrání kolagenová a elastinová vlákna.
Extrakt z borovice černé bohatý na polyfenoly má klinicky prokázanou účinnost na snížení tvorby metaloproteináz, což podporuje opravu sítě kolagenových vláken a tím dochází ke zpevnění pleti. Noční krém je navíc obohacený o vosk z oliv, který proniká do vrchní vrstvy pokožky, kde vychytává volné radikály a hraje významnou roli v obnově vrchní lipidové vrstvy. Máslo Babassu a meruňkový olej hydratují pleť do hloubky a vyživují ji během spánku.

Prokazatelné účinky na pleť:
1. ZPEVNĚNÍ PLETI A REMODELACE KONTUR OBLIČEJE
Epigallocatechin kontroluje a reguluje aktivitu metaloproteináz, které způsobují degradaci kolagenových a elastinových vláken především u stárnoucích buněk. Tím zajišťuje efektivní a dlouhotrvající ochranu dermo-epidermální bariéry a udržuje pleť pevnou a pružnou. Působí jako silný antioxidant a má protizánětlivý účinek. Jeho účinnost byla potvrzena výzkumem ve spolupráci s Národním centrem pro vědecký výzkum DEMOKRITOS. Patentováno.
Extrakt z borovice černé je bohatý na polyfenoly a vykazuje významnou antioxidační aktivitu.
První přírodní a patentovaný Hexapeptid 11, zpevňuje zralou pleť a zvyšuje její pružnost, stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu. Patentováno.
2. OKAMŽITÝ LIFTING
Patentovaný aktivní extrakt z rostliny plamatky zelné (spilanthes acmella) stimuluje mechanické vlastnosti keratinocytů, což má za následek okamžitý liftingový efekt. Obnovuje kolagenová vlákna.
3. REDUKCE VRÁSEK
Patentovaný antioxidant flavonoid Quercetin udržuje životaschopnost buněk a zlepšuje jejich morfologii, což má pozitivní vliv na redukci známek stárnutí.
Přírodní oligosacharidy zvyšují obsah elastinu a podporují syntézu přírodní kyseliny hyaluronové, zlepšují obranyschopnost a zvyšují hebkost pleti.
Obsažený komplex phytosteroidů získávaných ze sójových bobů a rostliny Wild Yam pomáhá vyrovnávat hormonální deficit zralé pleti v průběhu menopauzy, stimuluje tvorbu lipidů a navrací pleti hebkost, pružnost a potřebnou hydrataci.
4. HYDRATACE A ROZJASNĚNÍ
Patentovaná látka získávaná z fermentovaného černého čaje poskytuje okamžité rozjasnění a obnovuje "objem" pleti.
Extrakt z ovsa v kombinaci s přírodní formou lecitinu, pleť hydratuje i v jejich spodních vrstvách a zabraňuje tak ztrátě vlhkosti.

Použití: Naneste na vyčištěnou pleť, vyhněte se oblasti očí. Používejte dle potřeby.

Obsah: 16 ml
DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO
NEOBSAHUJE MINERÁLNÍ OLEJE, SILIKON, PROPYLEN GLYKOL, ETANOLAMIN