KORRES Magnolia - noční krém proti prvním vráskám, 40 ml

KORRES Magnolia - noční krém proti prvním vráskám, 40 ml

Výživný noční krém brání pleť před faktory způsobujícími stárnutí, vytváří na povrchu pleti neviditelný ochranný film, který chrání pleť před ztrátou pružnosti a vláčnosti.
780 Kč včetně DPH
Kód zboží:
K0100292
Značka:
KORRES
Popis
S přibývajícím věkem klesá aktivita imunitního systému a zvyšuje se riziko zánětlivých procesů v lidském těle, pokožku nevyjímaje. To může vést k chronickým změnám charakterizovaným zvýšenou tvorbu volných radikálů, které způsobují stárnutí pleti a ztrátu její pružnosti.

Denní krém na první vrásky KORRES Magnolia:

  • obsahuje extrakt z kůry magnolie, který redukuje jemné vrásky, chrání pleť před zánětlivými změnami a neutralizuje vnitřní faktory způsobující stárnutí.
  • zmíněný extrakt z magnolie v sobě skrývá dvě silné protizánětlivé látky - magnolol a honokiol, jenž synergicky tlumí aktivaci NF-kB proteinu, který je klíčovým mediátorem v procesu buněčného stárnutí a zánětu.
  • díky nízkomolekulární kyselině hyaluronové dále podporuje syntézu kolagenu i v hlubších vrstvách pokožky, čímž zpomaluje proces stárnutí.
  • díky vysokomolekulární kyselině hyaluronová vytváří na povrchu pleti ochranný film, který účinně chrání svrchní vrstvu epidermis proti ztrátě hydratace a pevnosti.
  • obsahuje extrakt z kurkumy, který funguje jako silný antioxidant, jenž chrání pleť před volnými radikály a sjednocuje barevný tón pleti.
  • díky extraktu z kůry vrby bílé je přirozeným zdrojem kyseliny salicylové, která má mikroexfoliační účinek, tudíž napomáhá odstranit odumřelé pleťové buňky a podporuje tvorbu nových, čímž dodáví pleti svěží vzhled.

Dermatologicky testováno
Obsah: 40 ml