Korres Magnolia - noční krém proti prvním vráskám, 40 ml

Korres Magnolia - noční krém proti prvním vráskám, 40 ml

Výživný hydratační noční krém, který chrání pleť proti volným radikálům a před slunečním zářením, zlepšuje pružnost pleti a její texturu.
780 Kč včetně DPH
Kód zboží:
K0100292
Značka:
KORRES
Popis
Výživný hydratační noční krém, který chrání pleť proti volným radikálům a před slunečním zářením, zlepšuje pružnost pleti a její texturu. Extrakt z kůry magnolie redukuje jemné vrásky, chrání pleť před zánětlivými změnami a neutralizuje vnitřní faktory způsobující stárnutí. S přibývajícím věkem totiž klesá aktivita imunitního systému a zvyšuje se riziko zánětlivých procesů. To může vést k chronickým změnám charakterizovaným zvýšenou tvorbu volných radikálů, které způsobují stárnutí pleti a ztrátu její pružnosti. Extrakt z magnolie obsahuje dvě silné protizánětlivé látky, magnolol a honokiol, které synergicky tlumí aktivaci NF-kB proteinu, který je klíčovým mediátorem v procesu buněčného stárnutí a zánětu.
Nízkomolekulární kyselina hyaluronová dále podporuje syntézu kolagenu i v hlubších vrstvách a tím zpomaluje proces stárnutí.
Vitamin C v jeho nejstabilnější formě účinkuje jako velmi silný antioxidant, chrání pleť před poškozením a redukuje jemné vrásky a linky.
Speciální směs vosků z jojoby, slunečnice a mimózy pleť vyživuje a vytváří na povrchu pleti ochranný film, který ji chrání před dehydratací.
Extrakt z kurkumy působí jako silný antioxidant, chrání pleť před volnými radikály a sjednocuje tón pleti.

Obdah: 40 ml
DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO