Korres Red Grape Antispot - pleťový krém proti pigmentovým skvrnám SPF30, 50 ml

Korres Red Grape Antispot - pleťový krém proti pigmentovým skvrnám SPF30, 50 ml

Inovativní pleťová péče byla speciálně vyvinuta proti stárnutí pleti, proti pigmentovým skvrnám a ochrana před slunečním zářením. Ideální pro fotosenzitivní i pro zralou pleť.
750 Kč včetně DPH
Kód zboží:
K0600073
Značka:
KORRES
Popis
Inovativní pleťová péče byla speciálně vyvinuta proti stárnutí pleti, proti pigmentovým skvrnám a ochrana před slunečním zářením. Ideální pro fotosenzitivní i pro zralou pleť. Extrakt získaný z kmenových buněk červených hroznů, které jsou bohaté na účinné antioxidanty - antokyany, chrání pleť před stárnutím způsobeným vlivem UV záření. Extrakt z kurkumy reguluje syntézu melaninu a chrání pleť před vznikem pigmentových skvrn. Extrakt z řeřichy podporuje syntézu kolagenu, pleť hydratuje, vyhlazuje vrásky, navíc pleť rozjasňuje a sjednocuje barevný tón pleti.

In vivo klinické studie*:
- 100% žen zaznamenalo zlepšení hydratace pleti
- 95% žen zaznamenalo zvýšení elasticity pleti a úbytek jemných i hlubších vrásek
- 90% žen zaznamenalo úbytek pigmentových skvrn a měly zdravější pleť
*40 dobrovolníků vě věku 35-70 let / 4 týdny používání

Použití: Aplikujte na obličej a krk minimálně 30 minut před začátkem sluneční expozice. Aplikaci dostatečného množství krému pravidelně opakujte především po koupání a osušení pleti ručníkem. Pro dosažení potřebné ochrany pleti je nezbytné nanášet krém v poměru 2 mg na 1 cm2 (přibližně 1/3 čajové lžičky pro obličej a krk). Nedostatečná ochrana před slunečním zářením a nadměrné slunění může způsobit vážná zdravotní rizika. Sluneční filtry mohou způsobit skvrny na oblečení. Před použitím dobře protřepejte.

Obsah: 50 ml
DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO
NEKOMEDOGENNÍ
VODĚODOLNÉ, POTUODOLNÉ