Korres Yoghurt Tinted Face Sunscreen - Tónovaný pleťový krém na opalování SPF50, 50 ml

Korres Yoghurt Tinted Face Sunscreen - Tónovaný pleťový krém na opalování SPF50, 50 ml

Tónovaný pleťový krém na opalování s pravým řeckým jogurtem SPF 50 poskytuje ochranu proti UVA / UVB / IR záření. Pravý řecký jogurt je přírodním zdrojem laktózy a bílkovin, které zvyšují hydrataci ve svrchních vrstvách pleti.
650 Kč včetně DPH
Kód zboží:
K0600081
Značka:
KORRES
Popis
Tónovaný pleťový krém na opalování s pravým řeckým jogurtem SPF 50 poskytuje ochranu proti UVA / UVB / IR záření. Pravý řecký jogurt je přírodním zdrojem laktózy a bílkovin, které zvyšují hydrataci ve svrchních vrstvách pleti. Jogurt je také bohatým zdrojem minerálů a vitamínů, které poskytují antioxidační ochranu a pomáhají redukovat viditelné známky stárnutí. Aloe v kombinaci s provitamínem B5 hydratuje během slunění. Ideální pro citlivou pleť.


Použití: Aplikujte na obličej a krk minimálně 30 minut před začátkem slunění. Aplikaci dostatečného množství krému pravidelně opakujte především po koupání a následném osušení pleti ručníkem. Pro dosažení potřebné ochrany pleti je nezbytné nanášet krém v poměru 2mg na 1cm2 (přibližně 1/3 čajové lžičky pro obličej a krk). Použití nedostatečného množství opalovacího krému snižuje stupeň sluneční ochrany. Nechte krém plně vstřebat do pokožky. Může způsobit skvrny na oblečení. Před použitím dobře protřepejte.


Obsah: 50 ml
DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO
NEOBSAHUJE MINERÁLNÍ OLEJE, SILIKONY, PROPYLENGLYCOL, ETANOLAMIN
OBOHACENÝ O AKTIVNÍ PŘÍRODNÍ VÝTAŽKY, OBSAHUJE PRAVÝ ŘECKÝ JOGURT